ABSURDALNY KONKURS 

pt. "Najbardziej absurdalne rozwiązanie architektoniczne"

hostgator coupon black friday
joomla tutorials

 

UCZESTNICY KONKURSU

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół Ponadgimnazjalnych z terytorium RP.

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych lub użytkownicy niepełnoletni, którzy muszą mieć zgodę swojego opiekuna prawnego, jeśli chcą wziąć udział w konkursie. Do otrzymania nagrody uprawnieni są tylko i wyłącznie prawni przedstawiciele niepełnoletniego zwycięzcy.

W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz osoby zatrudnione przez niego na podstawie umów cywilnoprawnych, a także członkowie rodzin pracowników i współpracowników Organizatora.

 

WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest zaakceptowanie treści niniejszego Regulaminu oraz oświadczeń z nim związanych, których treść stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu.

Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia, w którym uczestnik ma za zadanie pokazać największy jego zdaniem absurd architektoniczny w mieście w którym żyje. Zdjęcie należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zatytułowanym „absurd” oraz z imieniem i nazwiskiem w treści lub wypełnić Formularz rejestracyjny .

Zdjęcie zostanie udostępnione przez Organizatora na stronie http://www.konkurs.wst.pl oraz na profilu społecznościowym FB Organizatora.

Uczestnik musi udostępnić post Organizatora publicznie na swoim profilu    FB z dopiskiem: #wstkatowice. 

Jury wybierze najciekawsze prace, kierując się kryteriami artystycznymi, zgodnością z tematem i które nagrodzi nagrodą główną lub pozostałymi nagrodami.

Uczestnik przesyłając zdjęcie jednocześnie oświadcza, iż posiada wszelkie prawa autorskie i przekazuje je na rzecz organizatora a zdjęcie nie okazało się wcześniej w internecie.   

Sprawdź regulamin konkursu

 

w przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy:                 

    konkurs@wst.com.pl               

tel. 32 60 72 409 lub 32 60 72 408